ATV30C151JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C151JB-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV30C151JB-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
lomakkeissa: ATV30C151JB-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
ATV30C151JB-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV30C151JB-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162846 pcs Tietolomake ATV30C151JB-HF.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 167V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 150V Jännite - Breakdown SMC (DO-214AB)
Tyyppi Zener Sarja Automotive, AEC-Q101
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus Automotive
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 12.35A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero ATV30C151JB-HF Kuvaus TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V Kapasitanssi @ Taajuus -