ATV50C201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV50C201JB-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATV50C201JB-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 200V 324V DO214AB
lomakkeissa: ATV50C201JB-HF.pdf
  • Viesti
ATV50C201JB-HF: n tekniset tiedot
Osa numero ATV50C201JB-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 200V 324V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105682 pcs Tietolomake ATV50C201JB-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 200V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 324V
Jännite - erittely (min) 224V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC) Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A Kapasitanssi @ Taajuus -