CDBA5150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA5150-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBA5150-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
lomakkeissa: CDBA5150-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CDBA5150-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBA5150-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170782 pcs Tietolomake CDBA5150-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 810mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 641-1705-1
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 5A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A
Kapasitanssi @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz