CDBB3150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3150-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBB3150-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AA
lomakkeissa: CDBB3150-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CDBB3150-G: n tekniset tiedot
Osa numero CDBB3150-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 679571 pcs Tietolomake CDBB3150-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 870mV @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 3A (DC) Surface Mount DO-214AA (SMB) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz