CDBC2100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC2100LR-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBC2100LR-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AB
lomakkeissa: CDBC2100LR-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CDBC2100LR-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBC2100LR-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 592283 pcs Tietolomake CDBC2100LR-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 750mV @ 2A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 2A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 2A
Kapasitanssi @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz