CDBC3150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC3150-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBC3150-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB
lomakkeissa: CDBC3150-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
CDBC3150-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBC3150-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 529057 pcs Tietolomake CDBC3150-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 870mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 641-1724-2
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 3A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A
Kapasitanssi @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz