CDBD10100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBD10100-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
lomakkeissa: CDBD10100-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
CDBD10100-G: n tekniset tiedot
Osa numero CDBD10100-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153326 pcs Tietolomake CDBD10100-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 850mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A (DC) Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A (DC)