CDBDSC5650-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBDSC5650-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
lomakkeissa: CDBDSC5650-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • Viesti
CDBDSC5650-G: n tekniset tiedot
Osa numero CDBDSC5650-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45196 pcs Tietolomake CDBDSC5650-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.7V @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Toimittaja Device Package D-PAK (TO-252) Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 641-1931
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 650V 21.5A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 650V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 21.5A (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 424pF @ 0V, 1MHz