CDBER70-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBER70-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503
lomakkeissa: CDBER70-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CDBER70-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBER70-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1867661 pcs Tietolomake CDBER70-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package 0503/SOD-723F Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA Surface Mount 0503/SOD-723F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA
Kapasitanssi @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz