CDBJSC10650-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBJSC10650-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBJSC10650-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
lomakkeissa: CDBJSC10650-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CDBJSC10650-G: n tekniset tiedot
Osa numero CDBJSC10650-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18054 pcs Tietolomake CDBJSC10650-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.7V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Toimittaja Device Package TO-220F Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus / Case TO-220-2 Full Pack Muut nimet 641-1938
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A (DC) Through Hole TO-220F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 650V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 10A (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 710pF @ 0V, 1MHz