CDBMHT1150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBMHT1150-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123T
lomakkeissa: CDBMHT1150-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CDBMHT1150-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBMHT1150-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123T Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 917087 pcs Tietolomake CDBMHT1150-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package SOD-123HT Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123T Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 1A (DC) Surface Mount SOD-123HT Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz