CDBQR70-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBQR70-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBQR70-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0402
lomakkeissa: CDBQR70-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CDBQR70-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBQR70-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 791856 pcs Tietolomake CDBQR70-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package 0402/SOD-923F Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet 641-1947-2
CDBQR70-HF-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA Surface Mount 0402/SOD-923F Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA Kapasitanssi @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz