CDBV1100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBV1100-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBV1100-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323
lomakkeissa: CDBV1100-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
CDBV1100-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CDBV1100-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1582505 pcs Tietolomake CDBV1100-HF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 1A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package SOD-323 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-76, SOD-323 Muut nimet 641-1786-2
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SOD-323
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A
Kapasitanssi @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz