CDBV3-70-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBV3-70-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDBV3-70-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
lomakkeissa: CDBV3-70-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CDBV3-70-G: n tekniset tiedot
Osa numero CDBV3-70-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2151168 pcs Tietolomake CDBV3-70-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-323 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 2ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-70, SOT-323
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 70mA (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz