CDSUR101A
Comchip TechnologyComchip Technology
CDSUR101A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDSUR101A
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 80V 100MA 0603
lomakkeissa: CDSUR101A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
CDSUR101A: n tekniset tiedot
Osa numero CDSUR101A Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE GEN PURP 80V 100MA 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2170374 pcs Tietolomake CDSUR101A.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 100mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 4ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-1423-2
CDSUR101A-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 80V 100mA Surface Mount 0603/SOD-523F Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50nA @ 75V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 100mA Kapasitanssi @ Vr, F 3pF @ 0.5V, 1MHz