CPDER12V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDER12V-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDER12V-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 25V 0503/SOD723F
lomakkeissa: CPDER12V-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CPDER12V-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDER12V-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 12V 25V 0503/SOD723F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1057008 pcs Tietolomake CPDER12V-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 25V
Jännite - erittely (min) 13V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 0503/SOD-723F Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 25W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 12pF @ 1MHz