CPDF12V0U-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDF12V0U-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDF12V0U-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 24V 1005/SOD323F
lomakkeissa: CPDF12V0U-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CPDF12V0U-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDF12V0U-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 12V 24V 1005/SOD323F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 778313 pcs Tietolomake CPDF12V0U-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24V
Jännite - erittely (min) 13.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 120W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric) Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 60pF @ 1MHz Sovellukset General Purpose