CPDT6-24V4
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDT6-24V4
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 47V SOT23-6
lomakkeissa: CPDT6-24V4.pdf
  • Viesti
CPDT6-24V4: n tekniset tiedot
Osa numero CPDT6-24V4 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 24V 47V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6248 pcs Tietolomake CPDT6-24V4.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47V
Jännite - erittely (min) 25V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 47W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat 4 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CPDT-5V0U-HF
CPDT-5V0U-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: TVS DIODE 5V 10V SOT23-3
Varastossa: 2148838 pcs
ladata: CPDT-5V0U-HF.pdf
RFQ
CPDT6-24V4-HF
CPDT6-24V4-HF
Kuvaus: TVS DIODE 24V 47V SOT23-6