CPDU24V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDU24V-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F
lomakkeissa: CPDU24V-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
CPDU24V-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDU24V-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 815103 pcs Tietolomake CPDU24V-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47V
Jännite - erittely (min) 25V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 47W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-2005-2
CPDU24V-HF-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 10pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1