CPDV5-3V3UP
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDV5-3V3UP
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 8V SOT353
lomakkeissa: CPDV5-3V3UP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
CPDV5-3V3UP: n tekniset tiedot
Osa numero CPDV5-3V3UP Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 8V SOT353 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 680142 pcs Tietolomake CPDV5-3V3UP.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 8V
Jännite - erittely (min) - Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-353
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 40W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Muut nimet 641-1422-2
CPDV53V3UP
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -