CZRER52C30
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRER52C30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRER52C30
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 30V 150MW 0503
lomakkeissa: CZRER52C30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRER52C30: n tekniset tiedot
Osa numero CZRER52C30 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 30V 150MW 0503 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1059671 pcs Tietolomake CZRER52C30.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 30V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0503 (1308 Metric)
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0503 (1308 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 30V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 23V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRER52C33-HF
CZRER52C33-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 150MW 0503
Varastossa: 977837 pcs
ladata: CZRER52C33-HF.pdf
RFQ
CZRER52C30-HF
CZRER52C30-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 150MW 0503