CZRF52C39-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C39-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRF52C39-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 39V 200MW 1005
lomakkeissa: CZRF52C39-HF.pdf
  • Viesti
CZRF52C39-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CZRF52C39-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 39V 200MW 1005 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1395687 pcs Tietolomake CZRF52C39-HF.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 39V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1005/SOD-323F
Sarja - Virta - Max 200mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1005 (2512 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 90 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 39V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 29V Perusosan osanumero CZRF52C39
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRF52C3V9-HF
CZRF52C3V9-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
Varastossa: 1479796 pcs
ladata: CZRF52C3V9-HF.pdf
RFQ
CZRF52C3V6-HF
CZRF52C3V6-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005
Varastossa: 1424082 pcs
ladata: CZRF52C3V6-HF.pdf
RFQ
CZRF52C39
CZRF52C39