CZRSC55C15-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRSC55C15-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 15V 500MW 0805
lomakkeissa: CZRSC55C15-G.pdf
  • Viesti
CZRSC55C15-G: n tekniset tiedot
Osa numero CZRSC55C15-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 15V 500MW 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5439 pcs Tietolomake CZRSC55C15-G.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 15V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 200mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805
Sarja - Virta - Max 500mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 15V 500mW ±5% Surface Mount 0805
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 35.8V