CZRT55C4V3-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRT55C4V3-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRT55C4V3-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT23
lomakkeissa: CZRT55C4V3-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
CZRT55C4V3-G: n tekniset tiedot
Osa numero CZRT55C4V3-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1732567 pcs Tietolomake CZRT55C4V3-G.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±7% Toimittaja Device Package SOT-23-3
Sarja - Virta - Max 350mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 90 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 4.3V 350mW ±7% Surface Mount SOT-23-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3µA @ 1V