CZRU2V7B
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU2V7B
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 2.7V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU2V7B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRU2V7B: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU2V7B Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 2.7V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1839177 pcs Tietolomake CZRU2V7B.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 2.7V 150mW ±3% Surface Mount 0603/SOD-523F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 75µA @ 1V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRU2V7B-HF
CZRU2V7B-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 2.7V 150MW 0603