CZRU52C30
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU52C30
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 30V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU52C30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRU52C30: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU52C30 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 30V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1484895 pcs Tietolomake CZRU52C30.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 30V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-1047-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 80 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 30V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 23V
Perusosan osanumero CZRU52C30
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRU52C30-HF
CZRU52C30-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 30V 150MW 0603
Varastossa: 1654838 pcs
ladata: CZRU52C30-HF.pdf
RFQ
CZRU52C33-HF
CZRU52C33-HF
Kuvaus: DIODE ZENER 33V 150MW 0603
Varastossa: 1665787 pcs
ladata: CZRU52C33-HF.pdf
RFQ
CZRU52C3
CZRU52C3
Kuvaus: DIODE ZENER 3V 150MW 0603