CZRU52C6V2
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C6V2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU52C6V2
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU52C6V2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CZRU52C6V2: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU52C6V2 Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 250395 pcs Tietolomake CZRU52C6V2.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Muut nimet 641-1031-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 10 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 6.2V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 2V
Perusosan osanumero CZRU52C6V2
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CZRU52C6V2-HF
CZRU52C6V2-HF
valmistajat: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 6.2V 150MW 0603