CZRU5V6B
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CZRU5V6B
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603
lomakkeissa: CZRU5V6B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CZRU5V6B: n tekniset tiedot
Osa numero CZRU5V6B Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1725352 pcs Tietolomake CZRU5V6B.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0603/SOD-523F
Sarja - Virta - Max 150mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 25 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 5.6V 150mW ±2% Surface Mount 0603/SOD-523F
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 3V