DF15005S-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DF15005S-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF
lomakkeissa: DF15005S-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
DF15005S-G: n tekniset tiedot
Osa numero DF15005S-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 216460 pcs Tietolomake DF15005S-G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 50V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 1.5A
teknologia Standard Toimittaja Device Package DFS
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 4-SMD, Gull Wing Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DFS Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 50V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1.5A Perusosan osanumero DF15005