KBU25005-G
Comchip TechnologyComchip Technology
KBU25005-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KBU25005-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus RECT BRIDGE CELL 50V 25A KBU
lomakkeissa: KBU25005-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
KBU25005-G: n tekniset tiedot
Osa numero KBU25005-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus RECT BRIDGE CELL 50V 25A KBU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77643 pcs Tietolomake KBU25005-G.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 50V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 12.5A
teknologia Standard Toimittaja Device Package KBU
Sarja - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 4-SIP, KBU Muut nimet 641-1360
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Single Phase Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBU
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3.6A