SR20150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SR20150-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
lomakkeissa: SR20150-G.pdf
  • Viesti
SR20150-G: n tekniset tiedot
Osa numero SR20150-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3453 pcs Tietolomake SR20150-G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 950mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package ITO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 641-2002
SR20150-G-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 2 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A