TV02W400-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV02W400-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TV02W400-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V SOD123
lomakkeissa: TV02W400-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TV02W400-G: n tekniset tiedot
Osa numero TV02W400-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V SOD123 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 912612 pcs Tietolomake TV02W400-G.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOD-123
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 200W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-123 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A