TV30C161JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TV30C161JB-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
lomakkeissa: TV30C161JB-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TV30C161JB-G: n tekniset tiedot
Osa numero TV30C161JB-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 214561 pcs Tietolomake TV30C161JB-G.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 178V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 160V Jännite - Breakdown DO-214AB, (SMC)
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Teho - huippukulma 11.58A
Polarisaatio DO-214AB, SMC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero TV30C161JB-G Kuvaus TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 259V Kapasitanssi @ Taajuus -