TV50C151JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV50C151JB-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TV50C151JB-G
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AB
lomakkeissa: TV50C151JB-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TV50C151JB-G: n tekniset tiedot
Osa numero TV50C151JB-G Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 150V 243V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 104912 pcs Tietolomake TV50C151JB-G.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 150V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Jännite - erittely (min) 167V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC) Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.78A Kapasitanssi @ Taajuus -