CS-034-040.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-034-040.0M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS-034-040.0M
Valmistaja / merkki: Connor-Winfield
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
lomakkeissa: CS-034-040.0M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CS-034-040.0M: n tekniset tiedot
Osa numero CS-034-040.0M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 88673 pcs Tietolomake CS-034-040.0M.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja CS-034 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Muut nimet CW850TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 10pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 40MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 25 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 40MHz ±30ppm Crystal 10pF 25 Ohms 4-SMD, No Lead