DOC050F-019.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC050F-019.44M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DOC050F-019.44M
Valmistaja / merkki: Connor-Winfield
Tuotteen Kuvaus OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD
lomakkeissa: DOC050F-019.44M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
DOC050F-019.44M: n tekniset tiedot
Osa numero DOC050F-019.44M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2860 pcs Tietolomake DOC050F-019.44M.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi OCXO
Koko / Dimension 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Sarja DOC
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Muut nimet CW707-2
DOC050F019.44M
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.307" (7.80mm)
toiminto - taajuus vakaus ±50ppb
Taajuus 19.44MHz Yksityiskohtainen kuvaus 19.44MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead