DOC102F-024.576M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOC102F-024.576M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DOC102F-024.576M
Valmistaja / merkki: Connor-Winfield
Tuotteen Kuvaus OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD
lomakkeissa: DOC102F-024.576M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
DOC102F-024.576M: n tekniset tiedot
Osa numero DOC102F-024.576M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2014 pcs Tietolomake DOC102F-024.576M.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi OCXO
Koko / Dimension 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Sarja DOC
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Muut nimet CW878CT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.307" (7.80mm)
toiminto - taajuus vakaus ±100ppb
Taajuus 24.576MHz Yksityiskohtainen kuvaus 24.576MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead