DOCSC022F-025.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC022F-025.0M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DOCSC022F-025.0M
Valmistaja / merkki: Connor-Winfield
Tuotteen Kuvaus OSC OCXO 25MHZ LVCMOS SMD
lomakkeissa: DOCSC022F-025.0M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DOCSC022F-025.0M: n tekniset tiedot
Osa numero DOCSC022F-025.0M Valmistaja Connor-Winfield
Kuvaus OSC OCXO 25MHZ LVCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2015 pcs Tietolomake DOCSC022F-025.0M.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi OCXO
Koko / Dimension 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Sarja DOCSC
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS
Muut nimet CW883TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.330" (8.38mm)
toiminto - taajuus vakaus ±20ppb
Taajuus 25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 25MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead