1208P201
Copal ElectronicsCopal Electronics
1208P201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1208P201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: 1208P201.pdf
  • Viesti
1208P201: n tekniset tiedot
Osa numero 1208P201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4153 pcs Tietolomake 1208P201.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.264" x 0.165" Face x 0.748" L (6.70mm x 4.20mm x 19.00mm)
Sarja 1208 resistiivinen Material Wirewound
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tube Kierrosten lukumäärä 16
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 16 Turn Side Adjustment