CFS-1001MA
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-1001MA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFS-1001MA
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus SWITCH DIP SPST 100MA 6V
lomakkeissa: CFS-1001MA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • Viesti
CFS-1001MA: n tekniset tiedot
Osa numero CFS-1001MA Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH DIP SPST 100MA 6V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39329 pcs Tietolomake CFS-1001MA.pdf
Pestävä No Voltage Rating 6VDC
päättyminen Style J Lead Sarja CFS
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 563-1967-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.059" (26.90mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.154" (3.90mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 1,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Copper Alloy