CS-4-13NTB
Copal ElectronicsCopal Electronics
CS-4-13NTB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS-4-13NTB
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 16V
lomakkeissa: CS-4-13NTB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
CS-4-13NTB: n tekniset tiedot
Osa numero CS-4-13NTB Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 16V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45055 pcs Tietolomake CS-4-13NTB.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 16VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja CS-4
Piki 0.051" (1.30mm) Pakkaus Original-Reel®
Muut nimet 563-1036-6 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.091" (2.30mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 200 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SP3T 3 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 16VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Copper Alloy