CT20EPB501
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EPB501 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT20EPB501
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT20EPB501.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
CT20EPB501: n tekniset tiedot
Osa numero CT20EPB501 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20091 pcs Tietolomake CT20EPB501.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.350" x 0.276" Face x 0.906" L (8.90mm x 7.00mm x 23.00mm)
Sarja CT20 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 500 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-20EPB 500 OHM (501)
CT-20EPB501
Kierrosten lukumäärä 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment