CT20EX204
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EX204 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT20EX204
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT20EX204.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT20EX204: n tekniset tiedot
Osa numero CT20EX204 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78643 pcs Tietolomake CT20EX204.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm)
Sarja CT20 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-20EX 200K OHM (204)
Kierrosten lukumäärä 15 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment