CT6EN502
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EN502 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT6EN502
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT6EN502.pdf
  • Viesti
CT6EN502: n tekniset tiedot
Osa numero CT6EN502 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163688 pcs Tietolomake CT6EN502.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Sarja CT6 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 5 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-6EN 5K OHM (502)
CT-6EN502
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment