CT6EW201
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EW201 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT6EW201
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT6EW201.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Viesti
CT6EW201: n tekniset tiedot
Osa numero CT6EW201 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 149989 pcs Tietolomake CT6EW201.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja CT6 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-6EW 200 OHM (201)
CT-6EW201
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment