CT94EP101
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EP101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EP101
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT94EP101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT94EP101: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EP101 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87573 pcs Tietolomake CT94EP101.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EP 100 OHM (101)
CT-94EP101
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CT94EP103
CT94EP103
valmistajat: Copal Electronics
Kuvaus: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Varastossa: 47303 pcs
ladata: CT94EP103.pdf
RFQ
CT94EP105
CT94EP105
valmistajat: Copal Electronics
Kuvaus: TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE