CT94EX104
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EX104 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT94EX104
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT94EX104.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CT94EX104: n tekniset tiedot
Osa numero CT94EX104 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68269 pcs Tietolomake CT94EX104.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Sarja CT94 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-94EX 100K OHM (104)
CT-94EX104
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment