CT9EW205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW205 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EW205
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT9EW205.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
  • Viesti
CT9EW205: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EW205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59395 pcs Tietolomake CT9EW205.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment