FT63EV205
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EV205 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FT63EV205
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: FT63EV205.pdf
  • Viesti
FT63EV205: n tekniset tiedot
Osa numero FT63EV205 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 262867 pcs Tietolomake FT63EV205.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Sarja FT-63 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 2 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet FT-63EV 2M OHM (205)
FT-63EV205
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment