FT63EX104
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EX104 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FT63EX104
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: FT63EX104.pdf
  • Viesti
FT63EX104: n tekniset tiedot
Osa numero FT63EX104 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205518 pcs Tietolomake FT63EX104.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Sarja FT-63 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet FT-63EX 100K OHM (104)
FT-63EX104
Kierrosten lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment